تقویم همایش ها

1398/10/2

ارزیابی همکاری جمهوری اسلامی ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا
زمان برگزاری کنفرانس تخصصی ارزیابی همکاری جمهوری اسلامی ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا 15 دی ماه 1398 می باشد.

1395/8/2

کارگاه آموزشی آینده پژوهی
پنجشنبه-6 آبان ماه 1395

1393/11/7

اولین همایش ملی مهندسی حریق
13 آبان ماه 1394

1393/10/7

مدرسه زمستانی عمران
18 لغایت 19 بهمن ماه 1393

تماس با ما
تلفن ثابت

32616245-031

نمابر

32616244 - 031

ایمیل
آدرس

دفتر مرکزی: اصفهان - خیابان علامه امینی شرقی - شماره 357- کد پستی: 49191-81589 - صندوق پستی 1537-81655

 

نماد اعتماد الکترونیکی

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت همایش ها و کارگاه های هلدینگ آرمین افق به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت همایش ها وکارگاه های هلدینگ آرمین افق و ثبت نام  در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پهلدینگ آرمین افق از سوی کاربر است..
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت همایش ها و کارگاه های هلدینگ آرمین افق منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات هلدینگ آرمین افق تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت نام همایش ها و کارگاه ها و هرگونه استفاده از خدمات سایت همایش ها و کارگاه های هلدینگ آرمین افق اقدام نماید.

(صحت اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام بر عهده کاربر می باشد)

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
هلدینگ آرمین افق به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
هلدینگ آرمین افق متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت همایش ها و کارگاه های هلدینگ آرمین افق، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات هلدینگ آرمین افق، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط هلدینگ آرمین افق جزئی از اموال هلدینگ محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار هلدینگ آرمین افق است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای هلدینگ آرمین افق محفوظ می‏‌دارد.پژوهشگاه شاخص پژوه