نخستین جشنواره ملی برترین های پژوهش و نوآوری در حوزه آینده پژوهیراهنمای ثبت نام

15 آذر 1393

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید:


 

برای ثبت نام در همایش ها پس از ورود به سایت  www.shakhespajouhconference.ir  در پنل سمت چپ روی گزینه ثبت نام کلیک کنید، سپس در صفحه بعدی روی لینک ثبت نام کلیک کنید تا وارد صفحه ثبتت نام شوید

  • نکته: در حفظ نام کاربری و کلمه عبور دقت کنید، چرا که برای شرکت در همایش های دیگر این پژوهشگاه نیازی به ثبت نام مجدد نیست. یک بار ثبت نام برای شرکت در تمامی همایش های این پژوهشگاه و ارسال تمامی مقالات کافی است.
  • نکته: اگر نام کاربری یا کلمه عبور خود را فراموش کرده اید یا از لینک باز یابی کلمه ی عبور کمک بگیرید یا با سامانه تماس بگیرید.
  • نکته: پس از ثبت نام در سامانه به صفحه همایش های من هدایت می شوید. (از آنجایی که کلیه همایش ها با این سامانه مدیریت می شود لازم است در همایش مورد نظر خود عضو شوید.) این کار را با کلیک روی دکمه عضویت در همایش جدید انجام دهید. سپس به صفحه ای هدایت می شوید که همه همایش های در حال ثبت نام را نشان می دهد، شما می توانید همایش مورد نظر خود را انتخاب و در آن عضو شوید. پس از انتخاب همایش مورد نظر خود و در صفحه عضویت (ثبت نام) در همایش جدید، بسته به اینکه قصد ارسال مقاله دارید یا خیر نوع شرکت در همایش (پژوهشگر پژوهشگاه شاخص پژوه، اساتید محترم هیأت علمی، سایرین و...) را با دقت انتخاب کنید (بعضی از انواع شرکت در همایش صرفا برای افرادی است که قصد ارسال مقاله دارند و بعضی بدون امکال ارسال مقاله)

شرکت در جشنواره صرفا با ارسال اثر (آثار) امکان پذیر است

 


1525
مطالب مرتبط

پوستر
تماس با ما
تلفن ثابت
نمابر
ایمیل
آدرس

سامانه مدیریت همایش های آرمین افق