مراحل ثبت نام

8 اسفند 1395

مراجعه به وب سایت نمایشگاه به آدرس:

http://shakhespajouhconference.ir/IEW/


 پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید:

برای ثبت نام در نمایشگاه پس از ورود به سایت، در پنل سمت چپ روی گزینه ثبت نام کلیک کنید، سپس در صفحه بعدی روی لینک ثبت نام کلیک کنید

نکته: در حفظ نام کاربری و کلمه عبور دقت کنید، چرا که برای شرکت در همایش ها و نمایشگاه های دیگر این پژوهشگاه نیازی به  ثبت نام مجدد نیست. یک بار ثبت نام برای شرکت در تمامی همایش های این پژوهشگاه و ارسال تمامی مقالات کافی است.

نکته: اگر نام کاربری یا کلمه عبور خود را فراموش کرده اید یا از لینک باز یابی کلمه ی عبور کمک بگیرید یا با سامانه  تماس بگیرید.

نکته: پس از ثبت نام در سامانه به صفحه همایش های من هدایت می شوید. (از آنجایی که کلیه همایش ها با این  سامانه مدیریت می شود لازم است در همایش یا رویداد مورد نظر خود عضو شوید.) این کار را با کلیک روی دکمه عضویت در همایش جدید انجام دهید. سپس به صفحه ای هدایت می شوید که همه همایش های در حال ثبت نام را نشان می دهد، شما می توانید همایش مورد نظر خود را انتخاب و در آن عضو شوید. 


1725
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

02188312572

نمابر

02188312573

ایمیل

info@bpshakhespajouh.ac.ir

آدرس

تهران- خیابان قائم مقام فراهانی - بین کوچه 24 و 26- پلاک 158 - کدپستی 1586983713

سامانه مدیریت همایش های آرمین افق